Zambrowski Portal Internetowy
www.zambrow.org


 
Próba włamania do remizy OSP w Starym Laskowcu [foto]
policja
13.03.2018 r., godz. 13.25

W nocy z 10 na 11 marca prawdopodobnie doszło do próby włamania do garażu Ochotniczej Straży Pożarnej w Starym Laskowcu.

W nocy z 10 na 11 marca ktoś prawdopodobnie próbował włamać się do remizy OSP w Starym Laskowcu. Świadczą o tym ślady, pozostawione na dwóch bramach garażowych. W miejscu łączenia skrzydeł drzwi widać bowiem rysy i wgniecenia, prawdopodobnie pozostawione po użyciu przedmiotu typu łom.

O sprawie poinformował nas Komendant Gminny OSP w Zambrowie Krzysztof Koliński, który jako pierwszy zauważył ślady po przypuszczalnej próbie włamania. Jak relacjonuje, jego uwagę przykuły odgięte drzwi jednego z boksów garażowych. Na szczęście włamywaczom nie udało się dostać do środka remizy.

O zaistniałej sytuacji powiadomiona została zambrowska policja. Przybyli na miejsce funkcjonariusze sklasyfikowali zdarzenia jako uszkodzenie mienia.

Warto dodać, że w ostatnim czasie jednostki OSP z całej Polski borykają się z problemem, jakim jest plaga kradzieży. Dlatego OSP w Starym Laskowcu ostrzega inne jednostki z terenu powiatu zambrowskiego, aby zwróciły uwagę na zabezpieczenie remiz przed złodziejami.


ŁC© Projekt i aktualizacja: WIRTUALNI, 2002 - 2018 r.