Zambrowski Portal Internetowy
www.zambrow.org


 
Lodowisko po Nowym Roku?
rekreacja/wypoczynek
18.12.2017 r., godz. 10.00

W odpowiedzi na pytania naszych czytelników informujemy, że sztuczne lodowisko w Zambrowie zostanie otwarte prawdopodobnie dopiero po Nowym Roku.

Montaż sztucznego lodowiska przy Pływalni Miejskiej "Delfin" w Zambrowie ma ruszyć na dniach. Rozpoczęcie prac montażowych uzależnione jest przede wszystkim od warunków atmosferycznych.

Rozkładanie lodowiska będzie trwało około 2 tygodni, przy czym samo wytworzenie lodu trwa przynajmniej cztery dni. Jeśli więc tylko mroźna pogoda dopisze i nie będzie deszczu, na łyżwach w Zambrowie ponownie będziemy mogli się poślizgać zaraz po Nowym Roku.

Na razie więc miłośnicy jazdy na łyżwach skazani są na lodowisko znajdujące się w Łomży przy ul. Katyńskiej, które zostało otwarte w minioną sobotę. Ślizgawka jest tam czynna w godzinach 9:30 – 21:00, z wyłączeniem dni świątecznych.

O dokładnej dacie otwarcia lodowiska w Zambrowie poinformujemy na łamach naszego portalu. Tymczasem, dzięki kamerze online udostępnionej przez ArcyNet.pl, można obserwować postępy prac montażowych:
ŁC© Projekt i aktualizacja: WIRTUALNI, 2002 - 2018 r.