Zambrowski Portal Internetowy
www.zambrow.org


 
Niebawem aukcja charytatywna szopek bożonarodzeniowych
zapowiedzi - repertuar
05.12.2017 r., godz. 12.50

Tegoroczna aukcja szopek bożonarodzeniowych odbędzie się w najbliższy czwartek w dolnym kościele pw. Ducha Świętego w Zambrowie. Zebrane datki przekazane zostaną na rehabilitację i pomoc socjalną dla niepełnosprawnych dzieci oraz na rzecz będących w potrzebie seniorów.

Aukcja szopek bożonarodzeniowych organizowana przez Bursę Szkolną Nr 1, Stowarzyszenie „Szansa” oraz Fundację „Szansa dla Ciebie” odbędzie się w czwartek, 7 grudnia w dolnym kościele parafii pw. Ducha Świętego w Zambrowie. Początek o godz. 17:00.

W sprzedaży będą szopki bożonarodzeniowe, które zostały wykonane przez dzieci i młodzież w ramach dziesiątej edycji Powiatowego Konkursu Szopek Bożonarodzeniowych (ogłoszenie wyników nastąpi tego samego dnia o godz. 12:00). Pieniądze z tej aukcji przekazane zostaną na rehabilitację i pomoc socjalną dla dzieci z niepełnosprawnością oraz będących w potrzebie seniorów - podopiecznych Stowarzyszenia „Szansa” w Zambrowie i fundacji „Szansa dla Ciebie”.

W imieniu organizatorów zachęcamy wszystkich do udziału w aukcji i wsparcia finansowego szczytnego celu. Wstęp na aukcję jest wolny. Każdy z uczestników otrzyma specjalny numerek, dzięki któremu będzie mógł brać udział w aukcji.

Warto dodać, że będzie to już czwarta tego typu akcja charytatywna organizowana w naszym mieście. Rok temu podczas licytacji udało się zebrać 2895 zł, dwa lata temu – 3660 zł, natomiast trzy lata temu – 4220 zł.


ŁC© Projekt i aktualizacja: WIRTUALNI, 2002 - 2018 r.