Zambrowski Portal Internetowy
www.zambrow.org


 
ZORZA zaprasza na Rodzinne Warsztaty Ogrodnicze z Witoldem Czuksanowem
artykuł sponsorowany
20.04.2017 r., godz. 21.20

Kwiaty, doniczki, upominki dla ogrodników, niespodzianki i dobra ogrodnicza zabawa -
to wszystko już w sobotę, 22 kwietnia w Centrum Ogrodniczym ZORZA!


Centrum Ogrodnicze ZORZA w Zambrowie zaprasza wszystkich w najbliższą sobotę, 22 kwietnia na Rodzinne Warsztaty Ogrodnicze, które poprowadzi Witold Czuksanow - dziennikarz znany wszystkim miłośnikom uprawy roślin na działkach, w ogrodach i na balkonach, współtwórca programu „Rok w ogrodzie”, twórca programu „Laur dla ogrodnika” TVP1, autor książek o tematyce ogrodniczej: seria „Kalendarz księżycowy”, „Ogród dla początkujących”, „Tulipany”, „Zapytaj ogrodnika”.

Hasłem przewodnim warsztatów będzie: „WIOSNA Z ZORZĄ!”. Witold Czuksanow oraz partnerzy akcji „AGRECOL” i „RAMP – piękny ogród” przybliżą wszystkim nowe odmiany roślin i techniki ogrodnicze. Uczestnicy warsztatów poprzez zabawę dowiedzą się, w jaki sposób prawidłowo sadzić i pielęgnować rośliny.

- Przygotowaliśmy kwiaty, doniczki, upominki dla ogrodników, niespodzianki i dobrą ogrodniczą zabawę. Zapraszamy od godz. 9.00 do 15.00. Szczególnie zapraszamy dzieci, dla których przygotowaliśmy specjalny program. – zachęca Witold Czuksanow.

Serdecznie zapraszamy! Tego wydarzenia nie można przegapić!

Rodzinne Warsztaty Ogrodnicze
„WIOSNA Z ZORZĄ!”


Centrum Ogrodnicze ZORZA
22 kwietnia (sobota)
godz. 9.00 – 15.00
ul. Mazowiecka 57C
Zambrów


- „Będziemy czekali na dużych i małych adeptów ogrodnictwa z roślinami, które będzie można własnoręcznie posadzić, z zagadkami i quizami, zabawami, pamiątkowymi upominkami dla uczestników, a także tysiącem fachowych porad do zapamiętania i wykorzystania we własnych ogrodach” – mówi Witold Czuksanow, dziennikarz prowadzący Rodzinne Warsztaty Ogrodnicze.W sezonie 2017 Rodzinne Warsztaty Ogrodnicze zagoszczą w ponad 35 sklepach i centrach ogrodniczych w całej Polsce! Jak mówią organizatorzy, nauka poprzez zabawę jest najskuteczniejszą formą przyswajania wiadomości i kształcenia umiejętności, a każdy sam może się przekonać, że im lepsza zabawa, tym wiedza szybciej wchodzi do głowy.
© Projekt i aktualizacja: WIRTUALNI, 2002 - 2017 r.