Zambrowski Portal Internetowy
www.zambrow.org


 
Zdobądź kwalifikacje opiekuna kolonijnego. Kurs już w weekend!
zapowiedzi - repertuar
20.04.2017 r., godz. 15.55

Masz skończone 18 lat i chciałbyś zostać opiekunem podczas kolonii wakacyjnych dla dzieci i młodzieży? A może jesteś nauczycielem, planujesz wyjazd z młodzieżą i nie masz niezbędnych kwalifikacji? Parafia pw. Trójcy Przenajświętszej w Zambrowie zaprasza do udziału w kursie na wychowawców kolonijnych.

Kurs na wychowawcę wypoczynku odbędzie się w dniach 22-23 kwietnia w sali parafialnej przy kościele Trójcy Przenajświętszej w Zambrowie. Zajęcia rozpoczną się w sobotę, o godz. 9.15.

Kurs skierowany jest do osób, które ukończyły 18 rok życia. Zajęcia prowadzone będą przez osoby z odpowiednimi uprawnieniami i będą trwały 36 godzin lekcyjnych. Warunkiem ukończenia kursu jest obecność i zdanie egzaminu końcowego, który odbędzie się na zakończenie. Po zdaniu egzaminu, każdy uczestnik otrzyma uprawnienia wychowawcy wypoczynkowego, które będą ważne bezterminowo.

W imieniu organizatorów zachęcamy do udziału w kursie. Więcej informacji i zapisy prowadzi ks. Robert Czeladko pod numerem tel: 533440005. Ilość miejsc ograniczona. Koszt – 100 zł.


BD© Projekt i aktualizacja: WIRTUALNI, 2002 - 2017 r.